Data:

18/06/2024

Dietologe, Paga 70000-100000 LekeFull/part📍Sheshi Willson

Paga:
70000
Adresa:
Tirane
Numër Kontakti:
0692751730
Orari:
part\full time
PĂ«rshkrimi:

Dietologe✅

Ofrohet✅
Paga 70000-100000 LekeFull/part
time
Kerkohet✅
Te jete e shkathet dhe korrekte.
Te kete eksperience.
📍Sheshi Willson
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit +355692751730

Whats app icon