Data:

21/05/2024

Shitese( Dyqan Detergjendesh) Paga 40.000Leke📍Yzberisht

Paga:
40000
Adresa:
Tirane
Numër Kontakti:
0692751730
Orari:
08:00-16:00
PĂ«rshkrimi:

Shitese✅( dyqan detergjendesh)

Ofrohet✅
Paga 40.000Leke
Orari 08:00-16:00
E diela pushim

Kerkohet✅
Te jete e shkathet dhe e sjellshme.
Te dije te komunikoj me klientin.

📍Yzberisht
Te interesuarit te kontaktojne nr numrin e tel +355692751730

Whats app icon